Nowości i Media

Wiadomości

CWS-boco

Przedstawiciele spółek Haniel i Rentokil Initial...

Duisburg, 16 grudnia 2016 r. – Nasz akcjonariusz, spółka Haniel, wraz ze spółką Rentokil Initial podpisały wczoraj porozumienie w sprawie utworzenia spółki joint...

Portal Klienta CWS-boco

Nowy Portal Klienta

Łatwy dostęp do bieżącej informacji o naszej usłudze - 24h/dobę!

Zapraszamy do korzystania z nowego portalu klienta CWS-boco. Narzędzie to w bardzo szerokim zakresie...

baner_e-faktura.png

e-faktura

Wygodnie i bezpiecznie!

Zachęcamy do skorzystania z nowej usługi polegającej na otrzymywaniu faktur za usługi świadczone przez CWS-boco Polska w formie elektronicznej. Dokumenty są wystawiane przez spółkę w...

See all news

Aktualne materiały prasowe

mistrzostwa_kadry_bhp.png

Startują pierwsze ogólnopolskie Mistrzostwa Kadry BHP

26.04.2015 | Polska
Mistrzostwa Kadry BHP to pierwszy konkurs wiedzy, który wyłoni najlepszych specjalistów w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy z całej Polski. Organizator konkursu - Koalicja Bezpieczni w Pracy - do udziału zaprasza nie tylko pracowników branży BHP, ale także przedstawicieli środowiska akademickiego i wszystkich zainteresowanych tym obszarem. Pierwszy etap Mistrzostw ruszy 11 maja br.

Pranie po europejsku

11.12.2014 | Polska
Według badania Europejskiego Stowarzyszenia Usług Tekstylnych (ETSA) przeprowadzonego przez Instytut Badawczy GFK[1], 85% pracowników noszących odzież roboczą w Polsce, pierze ją samodzielnie w domu. 4 na 10 z nich otrzymuje zwrot poniesionych wydatków i stanowi to dwukrotnie większy odsetek niż w Niemczech, Wielkiej Brytanii czy Danii. Według danych CWS-boco Polska, w zależności od branży ekwiwalent ten, w przeliczeniu na jednego pracownika, waha się od 15 do 120 zł miesięcznie.
logo_koalicja_bezpieczni_w_pracy.png

Rażące naruszenia przepisów BHP dotykają co piątego pracownika

21.11.2014 | Polska
Wyniki badań Koalicji Bezpieczni w Pracy wskazują, że mimo iż liczba wypadków w pracy maleje, statystyki wciąż są alarmujące. Co piąty pracownik w ciągu ostatnich dwóch lat był świadkiem rażącego naruszenia przepisów BHP. Najwięcej, bo aż 35 procent w budownictwie. Co trzeci natomiast był świadkiem lub słyszał o wypadku w swoim miejscu pracy. Niemal 7 procent zdarzeń stanowiły wypadki śmiertelne.
Zobacz wszystkie informacje prasowe

Zdjęcia dla mediów

Zobacz wszystkie zdjęcia prasowe

Kontakt dla mediów:

Ewa Nowak
CWS-boco Polska Sp. z o.o.
ul. Rokicińska 156 b
92-412 Łódź