CWS-Boco Polska

CWS-boco Polska

CWS-boco Polska jest liderem outsourcingu czystości w Polsce.

Oferuje kompleksowe wsparcie zarządzania czystością w zakresie odzieży roboczej, ochronnej i specjalistycznej, dostaw  obuwia roboczego, okularów korekcyjno-ochronnych i innych artykułów BHP, wyposażenia ogólnodostępnych pomieszczeń łazienkowych w profesjonalne urządzenia higieny wraz ich serwisem, rozwiązania serwisowe tekstylnych mat wejściowych do zabezpieczenia podłóg i stref wejścia w obiektach handlowych, biurowych, pomieszczeniach magazynowych oraz produkcyjnych.

Firma zapewnia system wynajmu i serwisu produktów optymalizujący koszty oraz zapewniający wygodę, korzyści operacyjne i profesjonalne wsparcie. Kompleksowe usługi powiązane z wynajmem produktów firma świadczy już od 1995 roku. Posiada dwie marki serwisowe: CWS i boco.

CWS to kompleksowe rozwiązania w zakresie zapewnienia higieny i czystości w toaletach firmowych, biurowcach, obiektach komercyjnych i publicznych. To także wynajem i serwis mat wejściowych oraz ich regularna wymiana i profesjonalne czyszczenie. Z kolei pod marką boco kryją się usługi z zakresu wynajmu i serwisu odzieży roboczej.

Firma obsługuje duże zakłady przemysłowe i spożywcze, sieci handlowe, instytucje publiczne oraz średnie i małe zakłady pracy na terenie całego kraju. Gwarantuje wysoką jakość produktów oraz innowacyjne rozwiązania w zakresie zarządzania higieną i bezpieczeństwem pracy. Jest także zaangażowana w podnoszenie standardów higieny w Polsce oraz w promowanie proekologicznych usług.

CWS-boco posiada placówki w Międzyrzeczu, Łodzi i Dąbrowie Górniczej, a także  sieć oddziałów logistycznych zlokalizowanych w całej Polsce, służących jako magazyny regionalne.

W Międzyrzeczu znajduje się zakład pralniczy CWS-boco, należący do najbardziej nowoczesnych na świecie. Wykorzystywana jest tu nowoczesna technologia prania CWS-boco Efficient Line, będąca unikalnym połączeniem wysokowydajnych, energooszczędnych maszyn piorących z innowacyjną organizacją zakładu. Całość procesu nadzorowana jest przez nowoczesny system informatyczny.

Ważnym elementem technologii Efficient Line jest wprowadzenie pomieszczenia cleanroom, dzięki któremu wyprana odzież ochronna posiada niedostępne wcześniej na polskim rynku paramenty czystości (szczególnie w zakresie właściwości antystatycznych i antyseptycznych). Taki poziom czystości stroju pracowników wymagany jest na przykład przy produkcji precyzyjnych elementów półprzewodnikowych i w biotechnologii.