Jakość i Środowisko

cws-boco_ekologia_290x290.jpg

Odpowiedzialność za środowisko jest ważnym elementem strategii rozwoju biznesu CWS-boco. Naszym celem jest ochrona wykorzystywanych zasobów oraz wysoki poziom ochrony środowiska naturalnego. A dokładniej: kontrola emisji gazów cieplarnianych, odpowiedzialne zużycie wody i energii, kontrola zanieczyszczenia ścieków, oraz zapobieganie wytwarzania niepotrzebnych odpadów.

Grupa CWS-boco rozwija i doskonali swój zrównoważony System Zarządzania Jakością i Środowiskiem zgodnie z normami EN ISO 9001 i ISO 14001. Systemy zarzadzania jakością i środowiskiem umozliwiają nam kontrolę naszych procesów oraz identyfikację nowych celów w ramach filozofi ciągłego doskonalenia.

 

Zrównoważony rozwój

Zrównoważony rozwój

Działamy w sposób odpowiedzialny

Zrównoważony rozwój i ochrona środowiska są integralną częścią filozofii i strategii biznesowej CWS-boco. Jako jeden z liderów jakości i innowacyjności w obszarze profesjonalnych rozwiązań zarządzania czystością, higieną i bezpieczeństwem pracy stawiamy sobie bardzo ambitne cele.

Dostarczamy kompleksowe i ekologiczne rozwiązania w zakresie wynajmu i serwisu odzieży roboczej i ochronnej dla pracowników, właściwego wyposażenia łazienek i toalet w urządzenia sanitarne oraz zabezpieczenia stref wejściowych i podłóg przed zanieczyszczeniem i błotem. Nasze usługi i produkty są przyjazne dla użytkowników, naszych Klientów oraz dla środowiska.

nasza koncepcja zrównoważonego rozwoju
Zarządzanie jakością

Zarządzanie jakością

Jakość dopasowana do wymagań Klientów

Świadczyć usługę tak dobrze, jak to jest możliwe!

Dzięki dobrze zdefiniowanym procesom produkcji w naszych nowoczesnych zakładach pralniczych oraz zaangażowaniu pracowników, dbałości o szczegóły i dyscyplie pracy dostarczamy usługi najwyższej jakości. W celu zagwarantowania jakości stosujemy regularne konsultacje z Klientami, przeglądy i doskonalenie naszych procesów i Systemu Zarządzania Jakością oraz wewnętrzną kontrolę jakości.

Satysfakcja Klienta nie jest dziełem przypadku. Przeciwnie, jest ona wynikiem naszej ciągłej pracy nad rozwojem i doskonaleniem produktów oraz troski o zapewnienie właściwego i powtarzalnego poziomu jakości naszych usług.

nasz system zarzadzania jakością
CWS-boco - certyfikaty dla produktów CWS-boco

Certyfikaty i standardy

Certyfikaty budują zaufanie

CWS-boco przestrzega wszystkich obowiązkowych norm i wymogów prawnych w zakresie swojej oferty. Wykorzysujemy możliwość certyfikacji naszych produktów i systemów zarządzania jako szansę potwierdzenia zgodności naszych procesów z normami oraz niezależną ich weryfikację przez ekspertów.

Wymagamy od naszych dostawców odpowiedniej certyfikacji na materiały i komponenty, aby zapewnić najwyższe bezpieczeństwo użytkownikom naszych produktów.

nasze certyfikaty i standardy
CWS-boco - odpowiedzialność za cały cykl życia produktu

Cykl życia produktu

Odpowiedzialność za cały cykl życia produktu

Produkty CWS-boco są udostępniane najczęściej w formie wynajmu (leasingu). Nasza firma ponosi odpowiedzialność za cały okres życia produktu - od jego wytworzenia, poprzez użytkowanie i naprawy, kończąc na jego recyklingu. Urządzenia higieny, tekstylne maty oraz odzież robocza zostały zaprojektowane i wyprodukowane w oparciu o najnowszą wiedzę naukową i ekologiczną, tak aby zapewnić im trwałość i długi czas eksploatacji.

Dzięki ekologicznej koncepcji usług i produktów do wielokrotnego wykorzystania (repair - reuse - reduce - recycle), CWS-boco nie tylko pomaga chronić środowisko samo w sobie, ale wspiera swoich Klientów – małe firmy i duże przedsiębiorstwa, instytucje komercyjne i publiczne - w skutecznych działaniach proekologicznych.

nasze proekolgiczne rozwiązania
Zrównoważony i odpowiedzialny biznes - projekty CSR w CWS-boco

Odpowiedzialny biznes

Zrównoważony i odpowiedzialny biznes - nasze projekty CSR

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril delenit augue duis dolore te feugait nulla facilisi.

projekty CSR w CWS-boco
Higiena rąk

Zdrowie pracowników

Najbardziej skuteczna ochrona przed infekcjami

Aż 80 procent wszystkich chorób zakaźnych jest przekazywanych przez dłonie - według ostatniego raportu Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Wirusy, bakterie lub grzyby błyskawicznie rozprzestrzaniają się  z każdym dotknięciem. Jednym z głównych i najprostszych rozwiązań, w celu skutecznego zmniejszenia ryzyka infekcji, jest właściwa higiena rąk. Dzieki niej ryzyko chorób układu oddechowego można zmniejszyć aż o 45 procent.

Częste i dokładne mycie rąk jest niezbędne dla osobistej higieny i ochrony zdrowia. Szczególnie po każdej wizycie w toalecie, przed i po przygotowaniu posiłku oraz po każdym kontakcie ze zwierzętami. CWS-boco jest zaangażowane w edukowanie i dostarczanie skutecznych rozwiązań do ochrony czystości rąk dzięki profesjonalnym urządzeniom higieny. Podstawą jest łatwe i skuteczne mycie, właściwe i szybkie suszenie oraz prosta pielęgnacja skóry dłoni.

Skuteczna higiena rąk - z CWS-boco to proste!