CWS-boco Partnerem Konferencji Energetycznej EuroPOWER

Odzież robocza CWS-boco

Zastanawiasz się czym jest  sztuczna inteligencja w przemyśle energetycznym? Chcesz dowiedzieć się jak może wyglądać współpraca spółek energetycznych
z mniejszymi podmiotami? Interesujesz się nowoczesnymi technologiami w energetyce? Dołącz do nas na Konferencji Energetycznej EuroPower!

W dniach 4-5 kwietnia w Shearaton Warsaw Hotel, odbędzie się 27 edycja Konferencji Energetycznej EuroPOWER  poświęconej najbardziej aktualnym wyzwaniom i problemom dotyczącym sektora energii w Polsce. Co pół roku w ramach konferencji kluczowi przedstawiciele branży spotykają się, aby wspólnie przedyskutować najistotniejsze zmiany zachodzące na rynku, przeanalizować nowe modele biznesowe, pozwalające realizować wcześniej przyjęte strategie.

- Bardzo się cieszę, że możemy dołączyć do dyskusji na temat najważniejszych trendów w energetyce. CWS-boco od lat wielką wagę przykład do wykorzystania i zastosowania innowacyjnych technologii w przemyśle. Nasze rozwiązania dla branży energetycznej zapewniają bezpieczeństwo pracownikom na najwyższym światowym poziomie. Serwis odzieży to także ogromna wygoda dla osób z niego korzystających i oszczędności dla korzystających z niego firm – mówi Andrzej Smółko, Prezes Zarządu CWS-boco Polska.

- Konferencja Energetyczna EuroPower, jest miejscem konsultacji społecznych przedstawicieli rządu ze wszystkimi reprezentantami branży i sektorów współpracujących. Cieszę się, że jako firma specjalizująca się w dostarczaniu bezpiecznych rozwiązaniach dla sektora energetycznego będziemy mogli wziąć udział w tym wydarzeniu - dodaje Smółko.

Więcej na http://konferencjaeuropower.pl