Homepage PL

Nasze rozwiązania

 • Wynajem i serwis odzieży

  Dzięki współpracy z CWS-boco, każdy z pracowników ma zawsze do dyspozycji czysty i wyprasowany komplet odzieży roboczej. Dostarczony bezpośrednio do swojej szafki pracowniczej.
  Spełnione normy bezpieczeństwa i higieny pracy oraz schludny wygląd pracowników, to marzenie każdego pracodawcy. Odzież brudna jest odbierana od Państwa pracowników i trafia do zakładu pralniczego. Tam jest rejestrowana, prana i prasowana, jeśli konieczne naprawiana oraz ponownie kompletowana w zestawy, przypisane do każdego użytkownika. Proces ten jest zgodny z procedurami jakości i higieny oraz nadzorowany przez zaawansowany system informatyczny.
 • Higiena w łazienkach

  CWS oferuje urządzenia do łazienek i toalet. Niezawodność i szwajcarska jakość!
  Oferta profesjonalnych urządzeń higieny CWS obejmuje: innowacyjne i niezawodne produkty do higienicznego mycia, suszenia i pielęgnacji, właściwe wyposażenie łazienek i toalet w dozowniki mydła, ręczników i papieru, systemy dezynfekcji deski sedesowej i segregacji śmieci sanitarnych, odświeżacze powietrza emitujące przyjemne zapachy w pomieszczeniach, szeroki asortyment materiałów eksploatacyjnych. Nasze produkty wyróżnia nowoczesne wzornictwo, szwajcarska jakość wykonania, ergonomiczność i niezawodność.
 • Maty wejściowe

  Czyste i zadbane wejście do budynku oraz elegancki obszar recepcji to miejsca, w których następuje pierwszy kontakt klientów, gości i pracowników z Państwa firmą.
  Maty wejściowe CWS ułożone przy wejściu do budynku i w okolicy recepcji powitają każdego wchodzącego i jednocześnie zatrzymają brud, piasek, śnieg i błoto wnoszone z ulicy. Wszędzie tam, gdzie są maty wejściowe CWS, podłogi pozostają czyste i niezniszczone bez względu na pogodę czy porę roku. Tekstylna mata pochłania do 90% brudu mokrego i 79% brudu suchego. Dzięki temu wykładziny dywanowe, marmurowe posadzki, parkiety i podłogi są skuteczniej chronione oraz służą znacznie dłużej. Jednocześnie maleją koszty sprzątania i napraw podłóg.
Poznaj ofertę odzieży roboczej boco. Dostarczymy ją wypraną Twoim pracownikom!
Poznaj innowacyjne urządzenia CWS do łazienek i toalet. Dostępne w atrakcyjnej ofercie wynajmu.
Wynajem i serwis mat pyłochronnych i specjalistycznych. Zadbaj o wizerunek już od wejścia.

Co nas wyróżnia

 • Ekologiczne rozwiązania

  Dzięki tabliczce ecoilet firmy CWS możesz pokazać użytkownikom swojej toalety, że świadomość ekologiczna jest dla Ciebie ważna. Produkty z pakietu ecoilet pozwalają oszczędzać wodę, surowce oraz materiały eksploatacyjne. Nie tylko dbasz o ochronę środowiska naturalnego, ale także znacząco redukujesz ponoszone przez siebie koszty. Rozwiązania CWS są przyjazne dla środowiska i łaskawe dla portfela. Zadzwoń i dowiedz się jak łatwo wyposażyć toaletę w ekologiczne rozwiązania CWS.

Nasze nowości

Najlepsza oferta odzieży podstawowej na rynku! Zobacz jak boco wyznacza rynkowe trendy.
Paradise AirBar to najbardziej wszechstronny odświeżacz powietrza na rynku - oferuje zapachy dedykowane do konkrentych pomieszczeń: od toalet, po recepcje i gabinety SPA.
boco Fairtrade - Jako pierwsi wprowadziliśmy na rynek kompletną kolekcję odzieży roboczej przystosowaną do prania przemysłowego certyfikowaną logo Fairtrade (kolekcja boco Profi Line).