CWS Paradise Air Bar

CWS Paradise Air Bar.

Pełen zakres zapachów i kolorów dopasowany do charakteru każdego pomieszczenia.

Wyjątkowa subtelność zapachu

Nasze kompozycje zapachowe bazują na inspirującej świeżości powietrza, dyskretnym aromacie kwiatów i słodkich nutach owocowych.

Środki neutralizujace

System neutralizujący zastosowany w odświeżaczach Paradise Air Bar niweluje wrażenie nieprzyjemnego zapachu, ale także wzmacnia działanie kompozycji zapachowej. Jest niezwykle skuteczny w walce z nieprzyjemnymi zapachami potu, papierosów czy toalet. Neutralizatory ParadiseLine zostały zaprojektowane z myślą o ich użyciu we wnętrzach o różnym przeznaczeniu.

Potwierdzona skutecznosc dzialania

Wszystkie zapachy CWS spełniają standardy IFRA - Międzynarodowego Stowarzyszenia Substancji Zapachowych. Użyte w nich komponenty są bezpieczne zarówno dla zdrowia człowieka jak i środowiska naturalnego. Przy produkcji wkładów zapachach CWS wykorzystuje się tylko bezpieczne antyalergiczne składniki. Skuteczność odświeżaczy Paradise Air Bar, została także sprawdzona i potwierdzona przez niezależny europejski instytut badawczy.

Różne modele współpracy

CWS-boco oferuje wynajem i kompleksową obsługę serwisową produktów Paradise Air Lnie. W ramach pełnego pakietu usług zapewniamy: montaż dozownika, dostawę i wymianę materiałów eksploatacyjnych oraz naprawy serwisowe. Możliwy jest również tylko wynajem urządzenia. W takim przypadku w gestii Klienta pozostaje skonfigurowanie wszystkich funkcji odświeżacza, zakup oraz wymiana wkładów zapachowych i baterii.

Produkt dostepny także w wersji ze stali szlachetnej.

Paradise Air Bar stal szlachetna

Zobacz inne klipy o produktach CWS-boco na naszym kanale You Tube.

Wersje kolorystyczne Paradise Air Bar
Paradise Air Bar

Najwyzsza jakość

CWS Air Bar to indywidualnie skomponowana kolekcja zapachów, wpływająca na dobre samopoczucie i podkreślająca charakter wnętrza. To połączenie nowoczesnego designu i inteligentnej technologii. Odświeżacz powietrza Paradise Air Bar wyznacza nowe rynkowe standardy, zarówno pod względem funkcjonalności jak i wyglądu. Dzięki prostej, dopracowanej konstrukcji, dozownik wkomponowuje się niezauważalnie w otoczenie. Wymienne panele kolorystyczne pozwalają na łatwe dopasowanie do wystroju wnętrza i innych produktów ParadiseLine.

9 wyjatkowych zapachów

Flower Rain. Aromat o slodkiej barwie hiacyntu i róży z nuta drzewa sandalowego. Neutralizuje nieprzyjemne zapachy toalet i potu.
Slodka Pomarancza CWS: Zywy, swiezy cytrusowy aromat, laczacy pomarancze, mandarynke i cytryne. Neutralizuje nieprzyjemne zapachy toalet i potu.
Brzoskwiniowe Niebo CWS: Kombinacja esencji brzoskwini i moreli ze slodka nuta owocowa. Neutralizuje nieprzyjemne zapachy toalet i potu.
Swiezosc Oceanu CWS: Energetyzujacy powiew morskiej bryzy polaczony z subtelna ziolowa nuta. Neutralizuje nieprzyjemne zapachy toalet i potu.
Summer sense: Budzi lato do zycia kwiatowym, swiezym aromatem rózy, lawendy i jasminu. Neutralizuje nieprzyjemne zapachy toalet i potu
Forest Soul: Przywoluje aromaty lasu w idealnej harmonii ze swieza nuta swierku i cedru. Neutralizuje nieprzyjemne zapachy toalet i potu.
Secret SPA: Pelen relaks przy eleganckim, kwiatowym zapachu cytryny, herbaty i rózy. Neutralizuje nieprzyjemny zapach dymu papierosowego.
Silent Wood: Wpanialy lesny zapach z aromatem eukaliptusa -swiezosc otwartej przestrzeni w kazdym pomieszczeniu. Neut
Magic Fruit: Egzotyczny i swiezy aromat cytryny, grejpfruta i limonki. Neutralizuje nieprzyjemne zapachy kuchenne oraz dym papierosowy.

Szczególy techniczne

 • Łatwość eksploatacji

  Biała migająca dioda sygnalizująca konieczność wymiany wkładu zapachowego lub baterii.
 • Szybkość obsługi

  Otwieranie dozownika poprzez popchnięcie kluczem CWS (bez konieczności jego przekręcania).
 • Funkcjonalna technologia

  Podwójny system wkladów zapachowych (zapasowy cartridge w kazdym urzadzeniu). Po wyczerpaniu sie jednego wkladu automatyczne przelaczenie na drugi.
 • Dyskretność

  Dyskretność uwalniania zapachu: Nasycone powietrze jest niezauważalnie wtłaczane do otoczenia (bez efektu rozpylania mgielki zapachowej).
 • Prosty montaż

  Zasilanie na baterie niewymagające dodatkowego podłączenia do prądu.
 • Redukcja kosztów

  Redukcja kosztów eksploatacji: W przypadku braku dostępu światła przez ponad godzinę, odśiwieżacz automatycznie przełącza się na ekonomiczny tryb nocny.
 • Intuicyjny interfejs

  Prosty w obsłudze wyświetlacz, pozwalający na indywidualne dopasowanie intensywności uwalniania zapachu.
 • Dlugotrwały zapach:

  Podwójny system wkładów wystarcza na około 6 miesięcy użytkowania* *Jeden wkład pozwala na eksploatacje przez około 3 miesiące (zakładając 12h działania, 7 dni w tyg., poziom intensywności 3, temp. pokojowa).

Dowiedz się więcej:

Skontaktuj się z nami

Wsparcie sprzedaży
CWS-boco Polska Sp. z o.o.
ul. Rokicińska 156 b
92-412 Łódź