Marka boco

Wynajem i serwis odzieży roboczej i ochronnej oraz ŚOI dla pracowników

Standardowa oferta obejmuje wyposażenie każdego pracownika w zestaw odzieży pracowniczej dostosowanej do stanowiska pracy i związanych z nim zagrożeń oraz regularne wymiany odzieży na czystą wraz z jej praniem, czyszczeniem i naprawianiem. Ubrania, posortowane według użytkowników, są dostarczane wprost do Klienta w uzgodnionych terminach.

CWS-boco pokrywa koszty zakupu, przygotowania i serwisowania całej odzieży, dzięki czemu klient może optymalizować swoje koszty. W ofercie boco znajduje się kilkaset artykułów dostosowanych do specyficznych branż i potrzeb ochrony pracowników.

Historia marki boco

Boco to znana na całym świecie marka odzieży roboczej. Na rynku europejskim jest obecna od ponad 100 lat. Aktualnie w Europie z odzieży boco korzysta 700 000 pracowników z 50 000 firm różnych branży. W Polsce z rozwiązań boco korzysta już ponad 2 500 firm i ponad 100 000 zatrudnionych w nich osób.

 

Oferta odzieży roboczej i ochronnej boco

Boco oferuje wygodny model usługi, jakim jest kompleksowy outsourcing czystości. Obejmuje on wyposażenie każdego pracownika w komplet odpowiednio spersonalizowanej odzieży, jej regularne pranie, czyszczenie i naprawianie oraz dostarczanie w wyznaczonych terminach.

Odzież ta nie przechodzi na własność klienta, jest jedynie dzierżawiona. Usługodawca pokrywa koszty zakupu, dzięki czemu nie obciążają one budżetu klienta. Ma on wyłącznie zdefiniowane i przewidywalne koszty określone w umowie. W przypadku nowopowstałych zakładów produkcyjnych pozwala to uniknąć jednorazowych nakładów na początku działalności, kiedy nie przynosi ona jeszcze zysków.

Wynajem odzieży dla pracowników umożliwia dostosowanie ilości kompletów stosownie do aktualnego zatrudnienia, przy zachowaniu identycznych wzorów i modeli. W momencie niewielkiego wzrostu zatrudnienia, dokupienie małej partii firmowej odzieży może okazać się nieracjonalnie dużym wydatkiem. W przypadku najmu takie ryzyko nie istnieje – klient płaci za dodatkowy komplet po ustalonej cenie.

Wynajem zdejmuje z pracodawcy również koszt składowania i dbania o codzienną świeżość odzieży. Profesjonalny serwis oraz sprawdzone procesy prania i czyszczenia dają gwarancję czystości i schludnego wyglądu. Wysoki standard usług potwierdzony jest Certyfikatem ISO 9001.

Klienci mogą wybierać spośród około 600 artykułów, wykonanych z najlepszych materiałów, dostosowanych do każdej branży - począwszy od typowej odzieży roboczej dla zakładów spożywczych i przemysłowych, a skończywszy na specjalnych kolekcjach dla branży hotelarskiej, gastronomicznej czy medycznej.

Boco umieszcza na odzieży haftowane logotypy i inne firmowe znaki graficzne, jak również imienne lub funkcjonale emblematy wg potrzeb klientów. Odzież wyposażona jest również w etykiety z kodem kreskowym i wydrukowanymi danymi użytkownika odzieży. Dzięki zaawansowanej technologii rejestracji i sortowania odzieży, jej poszczególne sztuki zawsze trafiają do tego samego użytkownika. Daje to gwarancję, że pracownik nosi przypisaną tylko jemu odzież, co pozytywnie wpływa na samopoczucie i komfort noszenia.

Odzież boco jest wykonana z profesjonalnych tkanin, wytwarzana z wymogami bezpieczeństwa obowiązującymi w danej branży oraz serwisowana w warunkach określonych przez normy jakości i higieny.