Nasze wartości

Wartości CWS-boco - dążenie do wyników

Dążenie do wyników

Zaangażowanie w obsługę klienta w połączeniu z efektywną produkcją i logistyką to filary dobrego funkcjonowania i rentowności naszej firmy.

Posiadamy najnowocześniejszą i najbardziej efektywną infrastrukturę świadczenia usług w naszej branży.

Jesteśmy konkurencyjni niezależnie od warunków ekonomicznych, dzięki czemu możemy tworzyć długoterminowe, wzajemnie korzystne relacje z klientami.

Wartości CWS-boco - jakość

Jakość

Kierując się kulturą dyscypliny oraz przywiązaniem do szczegółów, konsekwentnie świadczymy usługi wysokiej jakości.

 

 

Wartości CWS-boco - klienci

Klienci

Jesteśmy oddani naszym klientom. Troszczymy się o nich oraz słuchamy ich. Staramy się przewidywać ich potrzeby oraz rozwiązywać ich problemy.

Zadowolenie klienta jest priorytetem każdego pracownika w naszej firmie.

 

Wartości CWS-boco - Ludzie

Ludzie

Jako pracodawca motywujemy i angażujemy ludzi do świadczenia znakomitych usług naszym klientom. Ufamy naszym pracownikom, których wspieramy poprzez odpowiednie szkolenia.

Chcemy być firmą przyjazną i godną zaufania, a także dobrym pracodwacą. Dlatego posiadamy otwarty, motywujący, zbalansowany i oparty na współpracy system zarządzania.

Wartości CWS-boco - Uczciwość

Uczciwość

Wierzymy, że istotne jest aby ludzie, którzy z nami współpracują, ufali nam i mogli liczyć na lojalność oraz rzetelność z naszej strony - bez względu na to, czy są naszymi współpracownikami, klientami, dostawcami, udziałowcami czy sąsiadami w społecznościach, w których działamy.

Mówimy to, co myślimy. Dotrzymujemy obietnic i bierzemy odpowiedzialność za nasze działania.

Wartości CWS-boco - Zrównoważony Rozwój

Zrównoważony Rozwój

Zdajemy sobie sprawę ze znaczenia, jakie ma minimalizowanie negatywnego wpływu każdej działalności na środowisko. Jest to nie tylko dobre dla świata w którym żyjemy. To również ważny element mający wpływ na nasz długoterminowy sukces finansowy oraz wyraz naszego zaangażowania w sprawy społeczne.

Dlatego promujemy zrównoważone i ekologicznie usługi,  a także stale zwiększamy efektywność energetyczną nie tylko naszych pralni, ale i całego systemu logistycznego.