ecoilet od CWS

ekologiczna-toaleta-CWS

Pokaż użytkownikom swojej toalety, że świadomość ekologiczna jest dla Ciebie ważna.

ecoilet_tabliczka.jpg

Znak ecoilet to tabliczka, swoisty certyfikat nadawany przez CWS wszystkim toaletom, które są wyposażone w urządzenia pomagające zmniejszyć nasz wpływ na środowisko. Poprawia wizerunek i informuje wszystkich odwiedzających daną toaletę, że urządzenia w niej zamontowane są nie tylko estetyczne i wygodne, ale także ekologiczne. Tabliczkę ecoilet zawieszamy w toaletach wyposażonych w przynajmniej trzy najbardziej ekologiczne produkty CWS:

  1. podajnik ręcznika bawełnianego,
  2. dozownik piany do mycia rąk oraz
  3. podajnik na papier toaletowy z recyclingu.

Wymienione produkty pozwalają oszczędzać wodę, surowce oraz materiały eksploatacyjne. Dzięki pakietowi ecoilet dbasz nie tylko o ochronę środowiska naturalnego, ale możesz także znacząco zredukować ponoszone przez siebie koszty

Wyposaż swoją toaletę przynajmniej w trzy wymienione produkty CWS i zdobądź etykietę ecoilet. 

Podajnik ręcznika bawełnianego CWS
Podajnik ręcznika bawełnianego CWS

Podajnik ręcznika bawełnianego CWS.

Oszczędzaj zasoby naturalne.

Rolka 40-metrowego ręcznika bawełnianego CWS to ok. 15.000 cykli suszenia rąk bez produkcji odpadów! Jest to możliwe dzięki 100-krotnemu praniu i serwisowaniu każdej roli tkaniny. Dzięki temu, jedna rolka ręcznika bawełnianego CWS zastępuje w czasie swojego życia aż 30.000 ręczników papierowych!

Badanie przeprowadzone przez Öko-Institut potwierdza: Zastosowanie ręczników bawełnianych w rolce ogranicza produkcję odpadów nawet do 79%, redukuje zużycie energii do 63% oraz zmniejsza wytwarzanie gazów cieplarnianych nawet do 48% w porównaniu z ręcznikami papierowymi wyprodukowanymi z celulozy. Systemy ręczników tekstylnych CWS to unikatowe rozwiązanie opatrzone europejskimi znakami ekologicznymi oraz certyfikowane wg. normy ÖKO-TEX.

Dozownik mydła w pianie CWS
Dozownik mydła w pianie CWS

Dozownik mydła w pianie CWS

Więcej piany - mniej mydła

Skuteczne mycie rąk przy jednoczesnym oszczędzaniu mydła i wody? Dzięki pianie do mycia rąk CWS to możliwe!
W porównaniu z tradycyjnym mydłem w kremie, to spienione jest znacznie wydajniejsze. Do uzyskania piany nie jest potrzebna woda i można ją znacznie łatwiej spłukać z dłoni. Skraca się czas mycia rąk i zużycie wody. To opłacalne rozwiązanie – dla Ciebie i środowiska naturalnego.
Ze względu na dużą wydajność koncentratu, zużycie mydła można zmniejszyć nawet do 50%. W ten sposób opłaty za ścieki możemy zredukować do 32%, a ilość odpadów z tworzywa sztucznego (opakowań) do 59%. W skali miesięcznych ogólnych kosztów daje to oszczędność na poziomie nawet do 58%!

Podajnik papieru toaletowego CWS
Podajnik papieru toaletowego CWS

Podajnik na papier toaletowy z recyclingu.

Dbaj o środowisko – o każdy listek

Papiery toaletowe CWS z recyclingu są dowodem na odpowiedzialny stosunek do środowiska naturalnego i jego zasobów. Wyprodukowane głównie z makulatury, stanowią ekologiczną alternatywę dla papieru wykonanego ze świeżych włókien. Do produkcji papieru z recyclingu zużywa się mniej wody i energii oraz emitowana jest mniejsza ilość CO2.*
Stosowanie papieru toaletowego CWS pochodzącego z recyclingu przyczynia się do zmniejszonego obciążenia środowiska, począwszy od pozyskiwania surowców poprzez produkcję papieru aż po jego utylizację. To także mniejsze zanieczyszczenie powietrza i wody podczas procesu produkcyjnego.

Zapytaj jak odznaczyć toaletę tabliczką ecoilet:

Wsparcie sprzedaży
CWS-boco Polska Sp. z o.o.
ul. Rokicińska 156 b
92-412 Łódź