Nowości i Media

Wiadomości

istock_000012510288large_lores.jpg

Higiena tekstyliów -- Mikrobiolog ostrzega przed...

Pranie odzieży roboczej w domu nie jest wystarczające.

Poniższy artykuł powstał na podstawie noty prasowej opublikowanej przez stowarzyszenie ETSA z dn. 19 października 2018r.

 

W niedawnym liście do ETSA niemiecki...

CWS-boco na targach SAWO

Spotkajmy się na targach SAWO w Poznaniu!

24-26 kwietnia 2018

Powszechnie rozpoznawane w Polsce i za granicą, organizowane co dwa lata, Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO rozpoczynają się już za półtora...

Mistrzostwa Kadry BHP

IV edycja Mistrzostw Kadry BHP wystartowała.

Weź udział, zgarnij nagrody!

Już po raz czwarty specjaliści i pasjonaci tematyki bhp będą mieli okazję zawalczyć o atrakcyjne nagrody i tytuł Mistrza.

Aby wziąć udział w konkursie należy od 7 do 25 maja wypełnić test...

See all news

Aktualne materiały prasowe

Razem silniejsi

Razem silniejsi

30.06.2017 | Duisburg, 30 czerwca 2017
Od dziś CWS-boco i Initial są oficjalnie połączone. Oba przedsiębiorstwa są wiodącymi w skali międzynarodowej oferentami usług w zakresie wynajmu i serwisu odzieży roboczej, produktów i urządzeń higieny oraz odzieży do pracy w środowiskach czystych. Celem joint venture jest osiągnięcie pozycji lidera na rynku europejskim. Komisja UE udzieliła zgody na połączenie CWS-boco i Initial na rynkach europejskich. W efekcie połączenia powstaje przedsiębiorstwo, które będzie działać w 16 krajach europejskich, zatrudniać 10.800 pracowników i osiągać obrót rzędu 1,1 mld EUR.
logo_mistrzostw.png

Ruszyła trzecia edycja Mistrzostw Kadry BHP

28.04.2017 | Łódź
24 kwietnia rozpoczęła się III edycja ogólnopolskiego konkursu skierowanego do specjalistów BHP oraz wszystkich zainteresowanych tematyką z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe, szkolenia i vouchery na wydarzenia branżowe. Mistrzostwa Kadry BHP są największym konkursem w Polsce popularyzującym tematykę BHP, w którym wzięło już udział ponad 1200 osób. Konkurs skierowany jest do specjalistów BHP, studentów studiów związanych z bezpieczeństwem i higieną w pracy, a także wszystkich innych osób zainteresowanych tą tematyką.
mistrzostwa_kadry_bhp.png

Startują pierwsze ogólnopolskie Mistrzostwa Kadry BHP

26.04.2015 | Polska
Mistrzostwa Kadry BHP to pierwszy konkurs wiedzy, który wyłoni najlepszych specjalistów w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy z całej Polski. Organizator konkursu - Koalicja Bezpieczni w Pracy - do udziału zaprasza nie tylko pracowników branży BHP, ale także przedstawicieli środowiska akademickiego i wszystkich zainteresowanych tym obszarem. Pierwszy etap Mistrzostw ruszy 11 maja br.
Zobacz wszystkie informacje prasowe

Zdjęcia dla mediów

Zobacz wszystkie zdjęcia prasowe

Kontakt dla mediów:

Ewa Nowak
CWS-boco Polska Sp. z o.o.
ul. Rokicińska 156 b
92-412 Łódź