Odzież robocza boco

Przegląd rozwiązań

Spełnione normy bezpieczeństwa i higieny pracy oraz schludny wygląd pracowników, to marzenie każdego pracodawcy.

Dzięki współpracy z CWS-boco, każdy z pracowników ma zawsze do dyspozycji czysty i wyprasowany komplet odzieży roboczej. Profesjonalnie przygotowana odzież robocza boco jest raz w tygodniu dostarczana bezpośrednio do szafek pracowników.

Odzież brudna jest odbierana i trafia do zakładu pralniczego. Tam jest rejestrowana, prana i prasowana, oraz ponownie kompletowana w zestawy, przypisane do każdego użytkownika. Proces ten jest zgodny z procedurami jakości i higieny oraz nadzorowany przez zaawansowany system informatyczny.

odzież robocza boco

Odzież robocza dla pracowników

Wszystkie artykuły z kolekcji standardowej boco wykonane są z wysokiej jakości tkanin, które gwarantują wysoką trwałość kolorów i niską kurczliwość, nawet przy dużej ilości cykli prania. Ubrania boco posiadają wiele funkcjonalnych dodatków: mocne zapięcia, elastyczne szelki, nieograniczające ruchów elementy ze streczu, podwójne szwy, kieszenie na narzędza. Dzięki temu spełniają wymagania pracowników różnych branż i zawodów. W ofercie odzieży sygnowanej marką boco każdy znajdzie coś dla siebie - od najprostszych modeli z kolekcji boco Base Line, po zaawansowane z boco Profi Line.

Odzież robocza dla pracowników
Odzież ochronna boco

Odzież ochronna dla pracowników

Oferta odzieży ochronnej boco obejmuje produkty, które mają spełnić dodatkowe funkcje bezpieczeństwa. Odzież dla spawaczy i lakierników, oprócz specjalnej funkcjonalności i rodzaju zastosowanych tkanin, gwarantują bezpieczeństwo i komfort pracy. Z kolei odzież antystatyczna chroni ludzi i produkty przed przypadkowym wyładowaniem elektrostatycznym.

Odzież ochronna dla pracowników
Odzież ochronna boco

Odzież ostrzegawcza

Odzież ostrzegawcza przeznaczona jest do stosowania w sytuacjach, w których obecność osoby musi być wizualnie sygnalizowana zarówno w dzień jak i w nocy, w warunkach oświetlenia sztucznego lub ograniczonego oświetlenia naturalnego.

Najczęściej stosowane rodzaje odzieży ostrzegawczej to:

  • kamizelki ostrzegawcze
  • ubrania ostrzegawcze (bluza, spodnie)
  • kurtki
  • kombinezony
Odzież ostrzegawcza dla pracowników
Odzież sezonowa i ciepłochronna boco

Odzież sezonowa i ciepłochronna

Pracownicy wielu grup zawodowych wykonują swoja pracę w przestrzeni otwartej lub w niskich temperaturach. Narażeni są oni na chłód, opady deszczu lub śniegu, wysoką wilgotność powietrza, mgłę, działanie wiatru, zimno. W zależności od panujących warunków powinni być wyposażeni w odzież ciepłochronną przeznaczoną do przestrzeni otwartej, bądź chroniącą przed intensywnymi opadami i wysoką wilgotnością powietrza.

Odzież chroniąca przed zimnem (ciepłochronna) przeznaczona jest do prac w otwartej przestrzeni w temperaturze otoczenia niższej od normalnej, do prac w przestrzeniach zamkniętych i nieogrzewanych oraz w chłodniach.

Odzież sezonowa i ciepłochronna

Odzież robocza zgodna z HACCP

Produkując żywność należy spełniać najwyższe normy utrzymania czystości. Istnieją też specjalne wymagania wobec odzieży roboczej stosowanej przy tym rodzaju produkcji. Nasza oferta odzieży HACCP spełnia te normy i jest dostępna w systemie łączącym wynajm z serwisem.

Odzież robocza zgodna z HACCP
Odzież branżowa boco

Odzież branżowa

W ofercie boco znajduje się wiele artykułów dopasowanych do wymogów konkretnych branż.  Poczynając od odzieży dla gastronomii, gdzie eleganckie i nowoczesne wzornictwo ma ogromny wpływ na wizerunek lokalu, po odzież dla pracowników warsztatów samochodowych gdzie z kolei odpowiedni i czysty ubiór świadczy o profesjonalizmie i buduje zaufanie klienta.

Wynajem odzieży dla pracowników połączony jest oczywiście z usługą regularnego prania i bezpośrednich dostaw.

Odzież branżowa boco
Odzież boco cleanroom

Odzież ochronna cleanroom

Oferujemy specjalistyczną odzież barierową przeznaczoną do pracy w środowisku ultraczystym (cleanroom, pomieszczenia czyste) przystosowaną do wielokrotnego użycia. Dzięki innowacyjnej technologii prania, kontroli i badaniu czystości, sortowania oraz hermetycznego pakowania w środowisku cleanroom klasy ISO-4, odzież ochronna boco cleanroom może być wykorzystywana w branży hi-tech, podczas produkcji precyzyjnych elementów półprzewodnikowych, w przemyśle elektronicznym, farmaceutycznym i biotechnologii.
 

Odzież Cleanroom
Odzież korporacyjna boco

Odzież korporacyjna

Firmy, których pracownicy kontaktują się bezpośrednio z klientem, mają coraz wyższe wymagania dotyczące odzieży korporacyjnej. Odgrywa ona istotną rolę w budowaniu rozpoznawalności firmy i marki wśród klientów. Określony korporacyjny standard ubioru stanowi ważny element tworzenia spójnego wizerunku firmy.

Nowa kolekcja odzieży korporacyjnej boco powstała we współpracy z wiodącym na świecie, renomowanym producentem odzieży. Tkanina jest połączeniem wełny, poliestru i elastanu – co zapewnia jej lekkość, a noszącemu – swobodę ruchów, nawet w przypadku bardzo dopasowanego kroju.

 

Środki Ochrony Indywidualnej - obuwie robocze i ochronne, rękawice, kaski, google

Środki Ochrony Indywidualnej - obuwie robocze

Oferujemy profesjonalne obuwie robocze i obuwie ochronne najlepszych marek, w atrakcyjnych hurtowych cenach. Zapewniamy bezpłatną dostawę produktów w ramach naszych wizyt serwisowych.

Dostępna oferta znajuduje się w europejskim sklepie internetowym: www.cws-boco-shop.com