Praca i kariera

Kariera i praca w CWS-boco

Pracownik Produkcji poszukiwany!

Do naszych zakładów pralniczych zlokalizowanych w Łodzi, Dąbrowie Górniczej oraz Międzyrzeczu poszukujemy osób do pracy na stanowisku ”Pracownik Produkcji”.

Zadania i obowiązki związane z pracą na tej pozycji to proste prace związane z segregowaniem i obróbką odzieży roboczej w procesie prania, drobne naprawy, przygotowanie odzieży do transportu dla klienta.

Zapraszamy do kontaktu i przesyłania CV na adres info@cws-boco.pl.

Prosimy o dopisek, której lokalizacji dotyczy zgłoszenie.
 

Czekamy na Was!

Zespół CWS-boco

**************************

Aktualne oferty pracy umieszczamy także w portalach rekrutacyjnych: www.pracuj.pl.


Jeżeli uważasz, że Twoje unikalne umiejętności i doświadczenie zawodowe mogą pomóc w rozwoju naszej firmy - poinformuj nas o tym niezwłocznie!

Chętnie z Tobą porozmawiamy.

Osoby zainteresowane pracą w CWS-boco, prosimy o przesyłanie swojego listu motywacyjnego i CV na adres e-mail: info@cws-boco.pl. 

lub na adres korespondencyjny:


CWS-boco Polska Sp. z o.o.
ul. Rokicińska 156 b
92-412 Łódź


Firma CWS-boco Polska Sp. z o.o. gwarantuje całkowitą dyskrecję oraz zastrzega sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CWS - boco Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łodzi, ul. Rokicińska 156B, 92 – 412 Łódź moich danych osobowych, przekazanych w dokumentach aplikacyjnych w szerszym zakresie niż wynikający z Kodeksu Pracy, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane stanowisko.”

***

W związku z obowiązkami wynikającymi z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE w załączeniu przekazujemy informacje dotyczące sposobu przetwarzania Państwa danych oraz przysługujących z tego tytułu uprawnień.

Dodatkowo informujemy, że w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.