Przełomowa kolekcja podstawowa boco Base Line

W pracy liczy się wygląd

  • Bogactwo ośmiu artykułów w aż ośmiu kolorach!

    boco Base Line to funkcjonalna odzież przeznaczona dla pracowników z różnych sektorów. To niewiarygodna różnorodność artykułów oferowanych w 8 wersjach kolorystycznych! Wszystkie ubrania z serii Base Line można łatwo łączyć z szeroką gamą innych artykułów marki boco (np. z kolekcji boco Compact lub boco Profi Line) - kolory i krój wszystkich linii są bowiem do siebie idealnie dopasowane!
  • Nowoczesny design

    Detale takie jak: kontrastowe przeszycia i zapinane na napy kołnierze, a przede wszystkim nowoczesny krój dostępny dotąd jedynie w modelach droższych i bardziej ekskluzywnych, nadają kolekcji wyszukany charakter.
  • Jakość ponad wszystko

    Wysokiej jakości materiał, którego 65% stanowi poliester, a 35% bawełna, zapewnia wysoką wytrzymałość i znakomitą wygodę. Kolekcja boco Base Line — tak jak wszystkie produkty odzieży roboczej marki boco — jest delikatna dla skóry, przeszła badania pod kątem szkodliwych substancji oraz jest zgodna z normą OEKO-TEX® Standard 100.

Kolekcja boco Base Line to idealna kolekcja podstawowa dla wielu obszarów działalności w sektorze przemysłu, handlu, logistyki i usług. Różnorodność funkcjonalnych artykułów w ośmiu kolorach, które są do siebie perfekcyjnie dopasowane i które można optymalnie łączyć z szeroką gamą innych artykułów marki boco (np. z kolekcji Compact Line lub Profi Line), gwarantuje zaspokojenie różnorodnych potrzeb.
Detale, takie jak: kontrastowe przeszycia i zapinane na napy kołnierze, a przede wszystkim nowoczesny krój, nadają kolekcji ekskluzywny i wyszukany charakter.

Wysokiej jakości materiał, którego 65% stanowi poliester, a 35% bawełna, gwarantuje wytrzymałość i znakomitą wygodę. Kolekcja boco Base Line, tak jak wszystkie produkty odzieży roboczej marki boco, jest delikatna dla skóry, przeszła badania pod kątem szkodliwych substancji oraz jest zgodna z normą OEKO-TEX® Standard 100.

Kolekcja boco Base Line oferuje nowocześnie skrojone spodnie, ogrodniczki, bluzę, kombinezon, fartuch męski, oraz trzy rodzaje fartuchów damskich - z krótkim i długim rękawem, a także w opcji bez rękawów. Wszystkie artykuły dostępne w ośmiu kolorach!

To jedyna oferta na rynku oferująca nowatorskie wzornictwo w kolekcji standardowej, dostępne dotąd jedynie w modelach bardziej ekskluzywnych. Takiej kolekcji podstawowej nie znajdziesz nigdzie indziej.

Pobież ulotkę boco Base Line.

Poznaj szczegóły dotyczące kolekcji!

Zadzwoń i umów się na spotkanie!

CWS-boco Polska Sp. z o.o.
ul. Rokicińska 156 b
92-412 Łódź