Serwis CWS-boco

Kompleksowy serwis czystości CWS-boco

Zarządzanie czystością

Jesteśmy liderem w zakresie wynajmu i serwisu odzieży roboczej, ochronnej i specjalistycznej boco dla pracowników różnych branż.

Dostosowujemy nasz serwis do Państwa szczególnych potrzeb i wymagań. Kompleksowy system wynajmu i serwisu odzieży roboczej bazuje na bardzo dobrej znajomości obsługiwanych branż i charakteru pracy na poszczególnych stanowiskach. Dlatego tak ważny jest wybór firmy, która profesjonalnie projektuje, dobiera materiały, a następnie serwisuje odzież, aby mogła właściwie spełniać swe funkcje.

Serwis odzieży to ogromna wygoda dla osób z niego korzystających. CWS-boco oferuje wsparcie na każdym etapie, od doboru odzieży, poprzez pomiar pracowników, aż po regularne dostawy czystych ubrań do szafek pracowniczych.

 

 

ecoilet od CWS

Higiena

CWS-boco jest także partnerem w zakresie wynajmu i serwisu profesjonalnych rozwiązań służących zarządzaniu czystością, higieną i bezpieczeństwem.

Nasze profesjonalne urządzenia higieny marki CWS są przeznaczone zarówno do ogólnodostępnych pomieszczeń łazienkowych i toalet, jak również do pomieszczeń kuchennych i kantyn pracowniczych. Unikatowe rozwiązanie do suszenia rąk - ręcznik bawełniany w roli to oszczędne, wygodne, ale i wyjątkowo ekologiczne rozwiązanie. 

Zobacz jak odznaczyć swoją toaletę tabliczką ecoilet

Dostarczamy także specjalistyczne maty tekstylne CWS pomagające skutecznie utrzymać czystość w strefach wejściowych, recepcjach i we wnętrzach w biurowcach, zakładach pracy i obiektach handlowych. Podobnie jak w przypadku pozostałyh usług - maty dostępne są w systemie wynajmu połączonego z regularnym praniem i wymianą. 

 

Zadzwnoń i dowiedz się więcej!

tel. (42) 683 97 76