Spotkajmy się na targach SAWO w Poznaniu!

24-26 kwietnia 2018

Kolekcja proFlex4 CWS-boco

Powszechnie rozpoznawane w Polsce i za granicą, organizowane co dwa lata, Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO rozpoczynają się już za półtora miesiąca! Już dziś zapraszamy na nasze stoisko w dniach 24-26 kwietnia w Poznaniu.

Targi SAWO to największa, międzynarodowa impreza targowa w obszarze BHP w Polsce. Co trzecia firma prezentująca swoje produkty pochodzi z zagranicy. Wśród wystawców znajdują się wiodące polskie przedsiębiorstwa, uznani w Europie producenci odzieży ochronnej i dystrybutorzy światowych marek środków ochrony indywidualnej. Organizatorzy podkreślają także wysoki odsetek producentów w ogólnej strukturze wystawców – 67%.

Targi SAWO to także bogaty program konferencji organizowanych we współpracy z instytucjami, stowarzyszeniami i mediami branżowymi. Do grona partnerów merytorycznych tegorocznej edycji należą: Państwowa Inspekcja Pracy, Urząd Dozoru Technicznego, Centralny Instytutem Ochrony Pracy – PIB,  Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służby BHP, Państwowa Straż Pożarna, Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Pożarnictwa oraz Koalicja Bezpieczni w Pracy.

CWS- boco Polska na targach zaprezentuje swoją najnowszą kolekcję boco proFlex4®, stworzoną dla pracowników uczestniczących w procesach szlifowania i spawania. Wykonaną z opatentowanej tkaniny, o właściwościach antystatycznych, doskonale izolujących od źródeł ciepła, a także zabezpieczających przed płynnymi chemikaliami.

- To doskonałe rozwiązanie dla spawaczy wykonujących swoją pracę w wąskich przestrzeniach lub nietypowych pozycjach. Nasze ubrania, w odróżnieniu od odzieży spawalniczej poprzedniej generacji, dzięki specjalnej konstrukcji są bardzo ergonomiczne.- mówi Andrzej Smółko, Prezes Zarządu CWS-boco. Lekki materiał oraz zaawansowana technologicznie tkanina proFlex4®  chronią pracownika, zapewniając mu komfort pracy i co najważniejsze: bezpieczeństwo - dodaje.

Wszystkie produkty CWS-boco są testowane w rzeczywistych warunkach środowiskowych, kolekcja boco proFlex4® przeszła dodatkowo pozytywnie Testy w GSI (Gesellschaft für Schweißtechnik International mbH) SLV-BildungszentrumRhein-Ruhr, Gelsenkirchen.

Linia boco proFlex4® spełnia wszystkie wymogi prawne w zakresie odzieży ochronnej dla spawaczy, zapewniając równocześnie wysoką ergonomię, jak i funkcjonalność. Odzież ta charakteryzuje się trwałością i wygodą użytkowania. Co ważne, jest również dostępna w ramach wygodniej oferty wynajmu i serwisu zapewniającego zachowanie jej funkcji ochronnych.

Targi są świetną okazją wymiany doświadczeń i wiedzy z zakresu nowoczesnych rozwiązań i technologii.  To także możliwość prezentacji najnowszych kolekcji odzieży ochronnej i obejrzenia wielu innowacyjnych produktów  z bliska.

W ubiegłorocznej edycji tragów SAWO wzięło udział 241 wystawców z 22 krajów, wśród odwiedzających znalazło się ponad 22 tysiące zwiedzających, wśród nich szefowie i pracownicy służby BHP i ochrony przeciwpożarowej, dystrybutorzy i handlowcy, przedstawiciele zawodowej i ochotniczej straży pożarnej oraz pracodawcy.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska!

CWS-boco na targach SAWO


Więcej o targach SAWO na  http://sawo.mtp.pl/pl/ 

Kolekcja proFlex4 CWS-boco

Pobież ulotkę na temat odzieży z kolekcji proFlex4® CWS-boco: